MAJA KAHELE

MAJA KAHELE

Autor: Ann Wolf

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsite põnevust ja saladusi, mis on peidetud inglise stiilis villa seinte vahele? Ann Wolfi "Maja kahele" võib olla just see, mida vajate. See lugu viib teid otse naabruskonna kõige kõmulisema maja südamesse, kus kummitavad kuulujutud ja saladused.

Kujutage ette, et leiate end elamas majas, mis on sama palju müsteerium kui kodu. See on lugu naisest, kelle elu võtab ootamatu pöörde, kui ta kolib sisse majja, millel on kahtlane maine. Naabrid väldivad seda paika ja sosistavad lugusid vampiirist, kes võib öösiti nahkhiirena ringi lennata.

Kui teie uus kodu jaguneb kaheks, võib see olla üllatus, aga veelgi suurem üllatus on avastada, et teie kaaselanik on salapärane mees. See mees ei ole mitte ainult maja kaasomanik, vaid tal on ka omapärane hobi – ta jälgib naabruses toimuvat, veendunud, et seal leiab aset midagi ebaseaduslikku.

"MAJA KAHELE" on lugu, mis paneb teid kahtlema, kas kõik, mida näete, on tõesti see, mis paistab. Ann Wolf on loonud põneva ja ettearvamatu romaani, mis haarab teid oma küüsi ja ei lase lahti enne viimast lehekülge. Kas olete valmis sukelduma sellesse põnevusse ja avastama, mis tegelikult selle inglise villa seinte vahel toimub?