MAJA. KEVAD 2021 (104)

MAJA. KEVAD 2021 (104)

Kategooria: Arhitektuur
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.00€
Osta
Apollo
9.00€ / 8.55€
Osta
Kas tunned, kuidas kevadine õhk on täis muutuste ootust? "MAJA. KEVAD 2021 (104)" on raamat, mis kajastab seda erilist aega, mil pandeemia on meie elu mõjutanud ja me kõik ootame uusi algusi. Autor viib sind rännakule läbi Eesti, alustades Tartust ja lõpetades Põltsamaa Kamari järve ääres, avastades hooneid, mis peegeldavad meie aja vaimu ja kultuuri.

Selles teoses uuritakse, kuidas erinevad arhitektuuriprojektid on aastate jooksul arenenud, tihti läbi mitmete kavandite ja pikendatud protsesside, enne kui lõplikud meistriteosed on valminud. Need hooned ei ole lihtsalt ehitised – need on lood, mis on kootud meie ühiskonna kangasse, peegeldades nii ajalugu kui ka tulevikku.

Kui huvitud arhitektuurist või soovid lihtsalt mõista, kuidas Eesti linnad ja maastikud on pandeemia ajal muutunud, on see raamat just sinule. Avasta, kuidas Eesti arhitektid on suutnud luua ruume, mis mitte ainult ei täida praktilist vajadust, vaid räägivad ka lugusid ja väljendavad meie ajastu essentsi. "MAJA. KEVAD 2021 (104)" on teos, mis rikastab sinu mõistmist meie ümber olevast ruumist ja sellest, kuidas see on kujundatud nii mineviku kui ka praeguse hetke poolt.