Maja mäletab

Maja mäletab

Autor: Juune Holvandus

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Ajalooline romaan
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas maja võiks oma lugusid jutustada? "Maja mäletab" on Juune Holvanduse sulest pärit teos, mis viib teid sügavale Tallinna Nõmme linnaosa südamesse, kus asub Männiku tee ääres üks piirkonna vanimaid maju. See maja on rohkem kui lihtsalt ehitus – see on sajandi vältel olnud koduks paljudele, olles tunnistajaks nende eludele, unistustele ja saladustele.

Mõelge hetkeks – maja, mis on seisnud paigal, vaikselt jälgides aastate möödumist ja inimeste elude põimumist. See maja on näinud inimeste püüdlusi õnne poole, mis tihti vaid pealispinnal erinevad. Juune Holvandus, kogenud ajakirjanik ja kirjanik, kelle varasemad teosed hõlmavad romaani "On sul juba boyfriend?" ja reisikirjandust, toob teieni selle maja loo, mis on täis sügavat mälu ja peidetud tarkust.

Kui astute sisse sellesse vanasse majja, olge valmis – eelmiste aegade hingus on tajutav igas nurgas, isegi kui olete seinad ja katuse uuega asendanud. "Maja mäletab" ei ole lihtsalt ajalugu ega arhitektuur – see on lugu sellest, kuidas meie elud põimuvad ja mõjutavad üksteist viisidel, mida me ei pruugi alati märgata.

Kasutage võimalust sukelduda Juune Holvanduse kirjutatud ajaloo ja inimelude põnevasse rägastikku, kus iga lehekülg toob esile uue kihi meie ühise mineviku mõistatustest. Avastage, kuidas maja mäletab ja kuidas need mälestused võivad teie enda elu rikastada.