MAJA. SÜGIS/AUTUMN 2019 (98)

MAJA. SÜGIS/AUTUMN 2019 (98)

Kategooria: Arhitektuur
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.00€ / 8.55€
Osta
Raamatu "MAJA. SÜGIS/AUTUMN 2019 (98)" kirjeldus:

Peateema: Autori roll arhitektuuris

Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui eemaldame arhitektuurist autori nime ja keskendume puhtalt ruumi loodud kvaliteedile? "MAJA. SÜGIS/AUTUMN 2019 (98)" on väljaanne, mis kutsub teid avastama arhitektuuri uue nurga alt – anonüümsuse ja kollektiivse loomingu kaudu.

Sügisene väljaanne toob esile arhitektuuri, mis ei ole seotud ühegi konkreetse looja nime või käekirjaga, vaid keskendub hoopis ruumi enda kvaliteedile. See võib peituda kogukondlikus koostöös, linnalikus anonüümsuses või isegi tehnilises detailis, mis on oluline vaid kindlale kasutajagrupile.

Kui arhitektuur kipub tihti olema kaubandusliku loogika all, kus autor ja unikaalne teos on peamised, siis "MAJA. SÜGIS/AUTUMN 2019 (98)" esitab väljakutse luua ruume, kus disain ei ole domineeriv, vaid kus olemasolev keskkond pakub inspiratsiooni ja lahendusi. Kus kogukond võtab ruumi kasutamise ja hooldamise enda peale, luues nii ootamatuid ja isepäiseid arhitektuurilisi lahendusi.

Peatoimetaja Kaja Pae juhtimisel, koos külalistoimetajate Laura Linsi ja Roland Reemaaga ning graafilise disainer Margus Tammiku käe all, kutsub see väljaanne teid avastama arhitektuuri uusi tahke. Kasutage võimalust sukelduda anonüümse ja kollektiivse loomingu maailma, mis võib teie arusaama ruumist igaveseks muuta.