MAJA. TALV 2019 (95)

MAJA. TALV 2019 (95)

Kategooria: Arhitektuur
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.00€ / 8.55€
Osta
Eesti arhitektuurimaailma üks olulisemaid väljaandeid, MAJA ajakiri, toob oma 2019. aasta talvenumbris lugejateni põnevaid arutelusid ja sügavuti minevaid analüüse. Kui oled huvitatud ruumilisest disainist ja selle arengutest, siis see number on just sinule.

Alates 2009. aastast on MAJA olnud eesrindlik jõud, mis on valgustanud maastikuarhitektuuri ja välieluruumi kujundamise tähtsust. Ajakirja ÕU ilmumisega sai alguse uus ajastu, kus avalik ruum ja maastikuarhitektuur ei ole enam pelgalt arhitektuuri lisand, vaid keskne teema, mis mõjutab, kuidas me elukeskkonda tajume ja kuidas arendajad seda kujundavad.

See erinumber tähistab ajakirja ÕU teekonna lõppu, kuid samas ka uue algust, kus MAJA võtab üle ÕU missiooni ja jätkab dialoogi ruumi kujundamise üle. Külalistoimetajad Karin Bahcmann, Merle Karro-Kalberg ja Anna-Liisa Unt koos peatoimetaja Kaja Paega, juhivad meid läbi arutelude, mis keskenduvad ruumi muutumisele ja kohandumisele aja jooksul.

Ajakirjas käsitletakse näiteks Le Corbusier’ loomingut ja selle muutumist aastakümnete jooksul, tuues esile, kuidas ehitised ja linnad arenevad koos inimeste ja tehnoloogiaga. Linnade triivimine ja inimeste mõju linnaruumile on kesksel kohal, uurides, kuidas minevikus tehtud otsused ja muutused on kujundanud tänaseid keskkondi.

MAJA talvenumber kutsub lugejat mõistma, et ruum ja selle loomine on pidev protsess, mis nõuab avatust ja kaasamõtlemist. See on väljaanne, mis on loodud selleks, et inspireerida, harida ja kaasata sind, kui oled arhitektuuri ja linnaplaneerimise huviline, olles samal ajal ka väärtuslik ressurss professionaalidele selles valdkonnas.

Kui soovid süveneda arhitektuuri ja ruumi kujundamise maailma, siis MAJA ajakirja talvenumber on sinu jaoks kohustuslik lugemismaterjal. See pakub sulle uusi perspektiive ja paneb mõtlema ruumi dünaamilisuse ja selle pideva arengu peale.