Maja

Maja

Autor: Lembe Ruben

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne võib olla metsaelanikel, kui nende kodu lähedale kerkib uus ja kaasaegne elamu? Lembe Rubeni raamat "Maja" viib teid südamlikule ja mõtlemapanevale rännakule läbi metsa, kus elavad loomad peavad kohanema uue naabriga – inimese ehitatud majaga.

Raamatu peategelaseks on üks eriti ulakas puuk nimega Pätrick, kes ei suuda oma vembumeelsust talitseda. Kui metsa servale ilmub moodne maja, on Pätrick esimene, kes uudistama läheb, leides sellega endale uusi põnevaid seiklusi. Kuidas aga teised metsaelanikud uue olukorraga toime tulevad? Kas nad leiavad uues keskkonnas oma koha või peavad nad oma harjumuspärast elu muutma?

Lembe Rubeni "Maja" on lugu, mis paneb sind naerma ja samal ajal sügavamalt mõtlema meie suhtest loodusega. See on raamat, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad looduse ilu ja tahavad mõista paremini, kuidas meie tegevus mõjutab ümbritsevat keskkonda.

Kui oled loodusesõber või lihtsalt armastad lugusid, kus on peidus sügavam sõnum, siis "Maja" võib olla just see teos, mis sind kõnetab. Võta hetk, et sukelduda Lembe Rubeni loodud maailma ja avastada, milliseid seiklusi ja õppetunde pakub elu metsa ääres asuvas majas.