Majake tormivarjuks

Majake tormivarjuks

Autor: Hiili Rand

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kui otsite midagi enamat kui lihtsalt lasteraamatut, siis Hiili Ranna "Majake tormivarjuks" on just teie jaoks. See pole pelgalt lugemismaterjal – see on loominguline seiklus, mis ühendab endas muinasjutu võlu, teatrielu põnevust ja käsitöö rõõmu.

Raamat viib teid loo sisse, kus kootud näpunukud – kümme armast loomategelast – otsivad tormise ilma eest pelgupaika ühes mahajäetud majakeses. Need tegelased ei ole mitte ainult loo süda, vaid ka käsitööprojektid, mida saate ise järgi teha. Raamatu lehekülgedelt vaatavad vastu kaunid käsitöötaustad, mis on valmistatud mitmesugustest materjalidest: lõngast, paberist, riidest, vatiinist, traadist ja paljust muust, isegi looduslikest elementidest nagu samblik ja puukoor.

Teile avaneb võimalus mitte ainult lugeda muinasjuttu, vaid ka tuua see ellu, kasutades näpunukke, käpiknukke või isegi elusuuruses kostüüme. "Majake tormivarjuks" on suurepärane inspiratsiooniallikas neile, kes soovivad luua ruumilisi pilte looduslikest ja käsitöömaterjalidest või kududa omale vahvaid näpunukke. Raamatu detailirohked pildid on täis väikeseid metsaelanikke ja huvitavaid esemeid, mis on loodud käepärastest materjalidest, pakkudes avastamisrõõmu ja äratundmist.

Lisaks on raamat kirjutatud suurtähtedega, mis teeb selle ideaalseks ka neile lastele, kes alles õpivad tähti tundma või on hiljuti lugema õppinud. "Majake tormivarjuks" on tõeline aare, mis pakub tegevust ja avastamist igas vanuses lugejatele. Kas olete valmis sukelduma selle loova raamatu maailma ja avastama, millised seiklused teid ees ootavad?