MAJANDUSMATEMAATIKA ÜLESANNETE KOGU

MAJANDUSMATEMAATIKA ÜLESANNETE KOGU

Autor: Aleksander Levin,Ants Aasma

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Abimaterjalid gümnaasiumile
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kui oled majandusteaduse tudeng või lihtsalt huviline, kes soovib süvendada oma teadmisi matemaatika rakendamisest majanduslike probleemide lahendamisel, siis "Majandusmatemaatika ülesannete kogu" autoritelt Aleksander Levin ja Ants Aasma võib olla just see, mida vajad. See teos on loodud kui järg 2013. aastal ilmunud õpikule "Matemaatilised meetodid majanduses" ning pakub hulgaliselt praktilisi ülesandeid, mis aitavad kinnistada ja rakendada teoreetilisi teadmisi.

Raamat sisaldab mitmekülgseid ülesandeid, mis katavad õpikus käsitletud teemasid, pakkudes Sulle võimalust oma oskusi proovile panna. Mis veelgi parem – peaaegu iga ülesanne sisaldab vastust, mis asuvad raamatu lõpuosas, võimaldades Sul oma lahendusi kontrollida ja õppimisprotsessis iseseisvalt edasi liikuda.

Selle materjali sihtgrupp on lai: alates bakalaureuseõppe majandustudengitest, kes soovivad oma matemaatilisi teadmisi majanduse kontekstis rakendada, kuni magistri- ja doktoriõppe üliõpilasteni, kes otsivad sügavamaid analüüsivõimeid oma akadeemiliste uurimistööde jaoks. Kuid see ei ole piiratud ainult akadeemilise ringkonnaga – igaüks, kes tunneb huvi matemaatika ja majanduse ristumispunkti vastu, leiab selles kogumikus väärtuslikku materjali.

Kui Sa oled valmis oma majandusmatemaatika oskusi uuele tasemele viima, siis on Levin ja Aasma loodud teos suurepärane ressurss, mis toetab Sind sellel teekonnal.