Majavammist - puust ja punaseks

Majavammist - puust ja punaseks

Autor: Kalle Pilt

Kirjastus: EESTI MÜKOLOOGIAUURINGUTE KESKUS SA

Kategooria: Ehitus, remont ja puutöö
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
40.50€
Osta
Apollo
40.95€ / 38.90€
Osta
Kui kuuled sõna "majavamm", võib see tekitada sulle külmavärinaid. Kalle Pildi raamat "Majavammist - puust ja punaseks" on asendamatu teejuht igale majaomanikule ja ehitusprofessionaalile, kes soovib vältida või võidelda selle kardetud külalise vastu.

Majavamm ei ole lihtsalt ebameeldiv nähtus, vaid see võib muuta sinu kodu puitpõrandad mõne aastaga puruks ning ohustada hoone struktuurilist terviklikkust. Kalle Pilt on oma teoses pakkunud välja arusaadavad ja lihtsad lahendused ning ennetusmeetodid, mis on esitatud selgelt ja arusaadavalt. Raamat on justkui praktiline õpik, mis on kirjutatud nii, et iga ehitushuviline saaks sellest aru.

Raamatu lehekülgedel leiad üle 50 selgitava joonise ja 90 fotot, mis aitavad sul mõista, kuidas majavamm tekib ja levib. Autor on välja toonud lahendused põrandatele, seintele ja katustele, keskendudes eriti renoveerimistöödele, kus vammirisk on eriti suur. Samas leidub raamatus ka väärtuslikke nõuandeid uute hoonete ehitamiseks.

Kalle Pilt toetub oma raamatus aastakümnete pikkusele kogemusele, tuues esile tuhandete hoonete analüüsid ja sadade koolituste ning seminaride materjalid. Ta on ammutanud tarkust ka välismaistelt mentoritelt, et pakkuda lugejale parimat võimalikku nõu.

Ehitusvaldkonna eksperdid on raamatut kiitnud. Rändmeistri juhtivinsener Ain Pihl on nimetanud seda "väga põhjalikuks ja vajalikuks", samas kui OÜ Vennad Ehitus vastutav ehitusinsener Andrus Mutli soovitab seda raamatut kui "parimat abivahendit vigade ennetamiseks ja parandamiseks". AS Restor peaarhitekt Mart Keskküla väljendab lootust, et raamat leiab sama praktilist kasutust nagu Arvo Veski teosed.

Kui tunned, et majavamm võib olla sinu kodu varjatud vaenlane või soovid lihtsalt olla valmis selle vastu võitlema, siis "Majavammist - puust ja punaseks" on sinu jaoks hädavajalik lugemine.