MALE MUSTVALGE MAAILM

MALE MUSTVALGE MAAILM

Autor: Genna Sosonko

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Varia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Raamatu "MALE MUSTVALGE MAAILM" autor on Genna Sosonko, kes on endine tippmaletaja ja praegune maailma hinnatuim malekirjanik. Genna Sosonko on kirjutanud teose, mis avab lugejale malemaailma keerukust ja ilu läbi isiklike kogemuste ja sügavate mõtiskluste.

Raamatu kirjeldus:
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub malemängu strateegiliste käikude ja ajalooliste võitude taga? Genna Sosonko "MALE MUSTVALGE MAAILM" viib teid reisile läbi maleilma, kus mustvalge laud peidab endas lõputult värve ja varjundeid. Sosonko, kes on ise olnud male tippmängija, jagab oma kogemusi ja mõtteid, mis on kujundanud teda nii mängija kui ka inimesena.

Ülo Tuulik, tuntud eesti kirjanik, on oma kohtumistest Sosonkoga Amsterdamis, Tallinnas, Tartus, Pühajärvel ja Saaremaal ammutanud inspiratsiooni ja tarkust. Ta kirjeldab Sosonkot kui sügavalt haritud ja analüüsivat inimest, kelle kirjutised ületavad ajakirjandusliku žanri piirid, tõustes kirjanduse tasemele. Garri Kasparov, malelegend, on Sosonkot nimetanud parimaks kirjutavaks maletajaks tänapäeval, rõhutades tema võimet näha maleilma nii seestpoolt kui ka kriitilise vaatlejana.

"MALE MUSTVALGE MAAILM" ei ole lihtsalt malest rääkiv raamat, vaid kirglik ja intiimne pilguheit ühe mehe elule, kes on leidnud oma kutsumuse malelaua taga ja sõnade seas. Kui male on teie kirg või otsite sügavamat mõistmist sellest intellektuaalsest mängust, siis see teos on just teile.