MÄLESTUSTETA SUVI 1.OSA

MÄLESTUSTETA SUVI 1.OSA

Autor: Heli Künnapas

Kirjastus: HELI KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kas otsid põnevat suvelugemist, mis viib sind eemale linnakärast ja viib mõtted looduse rüppe? Heli Künnapase "Mälestusteta suvi" esimene osa on just see, mida vajad. See on lugu Brendast, keskkooliõpilasest ja keskkonnaaktivistist, kes leiab end ootamatult maal vanaema juures, kus ta peab veetma suve ilma interneti ja kaasaegsete mugavusteta.

Alguses tundub Brenda jaoks, et ees ootab tüütu ja sündmustevaene aeg, kuid maal elu pakub talle rohkem, kui ta oleks osanud arvata. Brenda kohtub salapärase naabripoisi ja kohalike noortega, kellest saavad tema sõbrad ja vaenlased. Ta õpib tundma maatöid, kuid ei jäta ka oma kirge keskkonna kaitsmise vastu. Sellest suvest kujuneb midagi palju enamat, kui lihtsalt puhkus maal – see on aeg, mis paneb proovile Brenda väärtused ja tõekspidamised.

Heli Künnapas on tuntud oma oskuse poolest luua sügavalt inimlikke ja köitvaid tegelasi, ning "Mälestusteta suvi" ei ole erand. See raamat on ideaalne valik, kui soovid kogeda emotsionaalset rännakut koos peategelasega, kes avastab enda jaoks uusi tundeid, väljakutseid ja kogemusi.

Kas oled valmis sukelduma Brenda suveseiklustesse? "Mälestusteta suvi" ootab sind, et pakkuda üht meeldejäävat lugemiselamust, mis kõnetab nii noori kui ka vanemaid lugejaid. Avasta, kuidas üks suvi maal võib muuta kõike.