Mamma Muu ehitab

Mamma Muu ehitab

Autor: Jujja Wieslander,Tomas Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.45€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite midagi, mis äratab teie kujutlusvõimet ja toob naeratuse näole? "Mamma Muu ehitab" on raamat, mis võib just seda teha. See on järg populaarsele lasteraamatule "Mamma Muu kiigub", mis ilmus 1999. aastal. Lugu viib meid taas kokku armastatud tegelasega – Mamma Muu, kes pole tavaline lehm. Ta armastab rohtu süüa, kuid tema uudishimu ja ettevõtlikkus viivad ta palju kaugemale tavapärasest lehmaelust.

Seekordses seikluses otsustab Mamma Muu võtta ette midagi täiesti erakordset – ta ehitab endale puu otsa onni. See on tegevus, mis paneb tema sõbra Varese pead vangutama. Vares ei mõista, miks peaks lehm huvituma sellistest inimlikest ettevõtmistest nagu ehitamine. Ta üritab Mamma Muud veenda, et lehmad peaksid jääma maapinnale ja tegema lehmalikke asju, kuid Mamma Muu on otsusekindel ja vastab talle: "Ma toon nüüd haamri ja naelad."

"Mamma Muu ehitab" on lugu sõprusest, eneseleidmisest ja piiride ületamisest. See on raamat, mis õpetab lastele, et oluline on olla truu iseendale ja mitte lasta teistel enda unistusi piirata. Autorid Jujja ja Tomas Wieslander on loonud armastatud tegelased, kes kõnetavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Kui teile meeldib lugeda lugusid, mis on täis südantsoojendavat huumorit ja julgustavad mõtlema väljaspool raamistikku, siis "Mamma Muu ehitab" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja toob esile iga lugeja sisemise lapse. Kas olete valmis avastama Mamma Muu maailma ja nägema, kuidas üks lehm võib inspireerida meid kõiki olema julgemad ja loovamad?