Mamma Muu koristab

Mamma Muu koristab

Autor: Jujja Wieslander,Tomas Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.85€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Mamma Muu ja Varese lõbusasse maailma? "Mamma Muu koristab" on armas lugu lehmast, kes ei piirdu ainult rohu söömisega – ta on tõeline kevadekuulutaja, kes asub hoogsalt suurpuhastust tegema.

Eesti keeles tutvustatakse teile Mamma Muud, kes on palju enamat kui tavaline lehm. Kui kevad saabub, otsustab ta oma talveunest ärganud kodu läikima lüüa. Ta on innukas ja ettevõtlik, haarates härjal sarvist ja näidates, et koristamine on ka lehmadele jõukohane.

Vares, tema kriitiline sõber, on aga skeptiline. Ta ei suuda uskuda, et Mamma Muu tõepoolest koristab. "Vaata, kui ilusasti ma lilli korjasin ja akna läikima lõin," uhkustab Mamma Muu. Vares on segaduses: "Koristavad? Lehmad?" Ta ei suuda varjata oma hämmingut ja pahameelt.

See raamat, mille autoriteks on Jujja ja Tomas Wieslander, pakub lugejatele humoorikat ja südamlikku lugu, mis näitab, et igaüks meist, isegi lehm, saab anda oma panuse ümbruse paremaks muutmisele.

Kui otsid midagi, mis toob naeratuse näole ja õpetab samal ajal olulist elutõde, siis "Mamma Muu koristab" on just see, mida vajad. See on lugu, mis näitab, et kõik on võimalik, kui on tahtmist ja pealehakkamist.

Kas pole mitte imeline, et lehm võib olla eeskujuks? Ava raamat ja lase Mamma Muul end inspireerida!