Mamma Muu laseb liugu

Mamma Muu laseb liugu

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis paneb teie kujutlusvõime proovile? "Mamma Muu laseb liugu" on Jujja Wieslanderi kirjutatud armastatud lasteraamat, mis viib teid koos peategelase, uudishimuliku lehmaga, kes ei lepi tavalise karjamaa eluga, põnevale rännakule.

Mamma Muu on eriline lehm – ta ei piirdu ainult rohu söömisega. Ta on tõeline seikleja, kes soovib kogeda midagi enamat. Raamatus seisab Mamma Muu silmitsi uue väljakutsega: ta tahab kogeda liumäe põnevust. Tema ustav kaaslane, Vares, on skeptiline ja meenutab Mamma Muule, et lehmad tavaliselt liumägesid ei valluta. Kuid Mamma Muu ei lase end heidutada. Julguse ja sihikindlusega ronib ta liumäe tippu ja laseb end alla libiseda, avastades, et mõnikord võivad isegi kõige lihtsamad tegevused osutuda keerukateks.

Sven Nordqvisti värviküllased ja detailirohked illustratsioonid toovad Mamma Muu seiklused ellu, pakkudes silmailu ja naeratusi nii noortele kui ka vanadele lugejatele. See lugu on täis soojust ja huumorit, olles samal ajal õpetlik – julgustades teid järgima oma unistusi hoolimata teiste arvamustest.

Avastage "Mamma Muu laseb liugu" ja laske end kaasa haarata selle südamliku ja inspireeriva loo poolt. Kas olete valmis õppima Mamma Muu kõrval, et piirid on selleks, et neid ületada?