Mamma Muu loeb

Mamma Muu loeb

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.45€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis kohtuma lehmaga, kes on palju enamat kui lihtsalt karjamaa asukas? "Mamma Muu loeb" on Jujja Wieslanderi armastatud lasteraamatu tegelase, Mamma Muu, uus seiklus, mis viib sind kaasa lehma harukordsele teekonnale teadmiste maailma.

Mamma Muu pole tavaline lehm – ta on uudishimulik ja ettevõtlik, ning seekord leiab ta tee raamatukogu riiulite vahele. See on lugu, mis näitab, et lugemine on jõud, mis avardab meelepiire ja toob uusi avastusi igasse päeva, isegi kui oled lehm! Mamma Muu sukeldub kirjanduse imedesse, avastades lugude kaudu maailma, mis ulatub kaugemale tema karjamaast.

Samal ajal on Mamma Muu parim sõber, Vares, kes on tuntud oma kavaluse ja vaheda keele poolest, otsustanud, et tema järgmine suur tegu on saada kuulsaks kirjanikuks. Vares võtab ette ambitsioosse projekti – kirjutada raamat sellest, kuidas Mamma Muu kõhus muutub roheline rohi valgeks piimaks. See on lugu sõprusest, uudishimust ja eneseväljendusest, mis näitab, et igaüks meist, olenemata sellest, kas oleme suured või väikesed, võime leida oma hääle ja jagada oma lugu maailmaga.

"Mamma Muu loeb" on raamat, mis mitte ainult ei meelelaha, vaid ka õpetab ja inspireerib. See on suurepärane valik sinu lapsele, kui soovid arendada armastust lugemise vastu ja näidata, et raamatud on aknad uutesse maailmadesse. Avasta koos Mamma Muu ja Varesega, kuidas lugemine võib olla lõbus, hariv ja üllatavalt seiklusrikas!