MAMMA MUU PEAB VARESE SÜNNIPÄEVA. KOOMIKSIRAAMAT

MAMMA MUU PEAB VARESE SÜNNIPÄEVA. KOOMIKSIRAAMAT

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.26€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid lõbusat lugemist, mis pakub naeru ja seiklusi? "Mamma Muu peab varese sünnipäeva" on Jujja Wieslanderi kirjutatud koomiksiraamat, mis viib sind Mamma Muu ja tema sõbra varese värvikirevasse maailma. See raamat ei ole lihtsalt lastelugu, see on seiklus, mis paneb sind kaasa elama ja naerma nende toimetuste üle.

Selles kogumikus leiad neli erinevat koomiksit, kus Mamma Muu ja vares satuvad põnevatesse olukordadesse. Kujutle, kuidas Mamma Muu, see uudishimulik ja ettevõtlik lehm, otsustab korraldada sünnipäevapeo oma heale sõbrale varesele. Või kuidas vares, see kaval ja nutikas lind, võtab nõuks kanaks kehastuda, et maitsta pitsat. Lisaks avavad nad koos loomaaia ja naudivad koos päikeseloojangut – iga lugu on täis soojust ja sõprust.

Sven Nordqvisti meisterlikud illustratsioonid toovad lood ellu, muutes iga lehekülje vaatamise naudinguks. Tekstid on kirjutatud suurte tähtedega, muutes raamatu lugemise lihtsaks ja meeldivaks ka väiksematele lugejatele.

Kui sa armastad lugusid, mis on täis südant ja huumorit, siis "Mamma Muu peab varese sünnipäeva" on just sinu jaoks. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja toob naeratuse näole igas vanuses lugejatele. Võta hetk enda jaoks, sukeldu Mamma Muu ja varese seiklustesse ning lase oma päeval särada!