Mamma Muu saab haiget

Mamma Muu saab haiget

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.85€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Mamma Muu ja tema sõbra Varese südamlikku maailma? "Mamma Muu saab haiget" on Jujja Wieslanderi loodud armastatud lasteraamatu tegelase, uudishimuliku lehma Mamma Muu, järjekordne seiklus. Selles raamatus kohtame Mamma Muud, kes ei piirdu ainult rohu söömisega, vaid on tuntud oma seiklushimu poolest. Kuid seekord on olukord tõsisem – Mamma Muu on endale viga teinud.

Kui Mamma Muu avastab, et on haavatud, valdab teda suur kurbus. Ta sõber, kaval Vares, ei jäta teda hätta ja asub tegutsema, et oma karvast sõpra aidata. "Ma olen haige," kurdab Mamma Muu nõrga häälega. Vares, alati valmis olukorda hindama, ei hoia oma sõnu tagasi: "Sakuta mu sulgi, mis sul küll juhtus? Sul on ju tohutu muhk laubal!" Ja Mamma Muu vastab: "Jah, ja vaata siia – mul on plaaster, mis ulatub üle kogu mu kõhu!" Mis küll juhtus, et selline õnnetus lehma tabas?

Lugu on täis soojust ja huumorit, mis on omased Wieslanderi kirjutistele. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid õpetab ka sõpruse ja hoolivuse tähtsust. Lapsed ja täiskasvanud saavad kaasa elada, kuidas Vares püüab Mamma Muu meeleolu tõsta ja teda terveks ravida.

Kui oled valmis avastama, kuidas Mamma Muu oma seikluses hakkama saab ja milliseid õppetunde selles peitub, siis "Mamma Muu saab haiget" on just see armas lugu, mida sa oma raamaturiiulil hoida tahaksid. See on raamat, mis toob naeratuse näole ja soojuse südamesse, olles samal ajal ka väärtuslik õpetus noortele lugejatele.