Mamma Muu ujub

Mamma Muu ujub

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi kuulnud lehmast, kes armastab seiklusi ja ei karda sukelduda uutesse ettevõtmistesse? "Mamma Muu ujub" on lugu just sellisest lehmast, autoriks armastatud lastekirjanik Jujja Wieslander.

Mamma Muu ei ole tavaline lehm. Jah, ta naudib küll rahulikult rohu näksimist, kuid tema uudishimu viib ta kaugemale karjamaast. Sel korral leiab Mamma Muu end linna veepargist, kus ta on valmis sukelduma lõbustuste keerisesse.

Kui Vares, Mamma Muu hea sõber, kuuleb tema plaanist, ei suuda ta oma kõrvu uskuda. "Mamma Muu, kas sa tõesti lähed veeparki?" pärib ta hämmeldunult. Mamma Muu vastab rõõmsalt, et on valmis proovima veepargi torudest allalaskmist, millest Liina, tema inimsõber, on rääkinud. Vares on mures, et lehmad ja veepargid ei käi kokku, kuid Mamma Muu ei lase end heidutada.

Sven Nordqvisti kirgaste ja elavate illustratsioonidega raamat toob lugejate ette Mamma Muu veealused seiklused, pakkudes lastele ja nende vanematele värviküllast ja meeleolukat lugemiselamust.

Kui oled valmis avastama, kuidas Mamma Muu veepargis hakkama saab ja milliseid põnevaid seiklusi ta seal kogeb, siis on "Mamma Muu ujub" just see raamat, mida sa otsid. Lase oma fantaasial lennata koos Mamma Muu ja tema sõpradega selles vahvas ja südamlikus loos.