MAMMUTIPOEG EMA OTSIMAS

MAMMUTIPOEG EMA OTSIMAS

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.14€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muistsete hiiglaste maailma? "Mammutipoeg ema otsimas" on lugu, mis viib teid ajarännakule, kus väike mammutipoeg ärkab ellu pärast pikka aega jäävangistuses olemist. See on südantsoojendav lugu, mis räägib armastusest, perekonnast ja kuuluvustundest.

Raamatu leheküljed on valmistatud tugevast papist, mis teeb sellest ideaalse kaaslase just noorematele lugejatele, kes alles avastavad lugemise imelist maailma. Lisaks on raamatul eriline disainielement – liikuvad silmad, mis muudavad loo veelgi kaasahaaravamaks ja interaktiivsemaks.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on suurepärane kaaslane väikestele seiklejatele, tuleb olla ettevaatlik, kuna väikeste osade tõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna esineb lämbumisoht.

Kui olete valmis avastama eelajaloolist maailma ja jälgima mammutipoja seiklusi, siis "Mammutipoeg ema otsimas" ootab teid. See raamat pakub mitte ainult lõbusat lugemiskogemust, vaid ka õpetlikku sissevaadet ammu kadunud ajastusse, mis köidab kindlasti teie lapse kujutlusvõimet.