MÄNGI JA ÕPI. ARMSAD KIISUD

MÄNGI JA ÕPI. ARMSAD KIISUD

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas teie lapsed on loomasõbrad? "Mängi ja Õpi. Armsad Kiisud" on raamat, mis viib teie väikesed seiklejad kasside imelisse maailma. See raamat on täis elavaid fotosid ja lõbusaid tegevusi, mis on loodud selleks, et äratada lastes huvi ja õppimisrõõmu.

Iga lehekülg on täidetud põnevate mängude ja kleepsudega, mis on disainitud spetsiaalselt nii, et lapsi kaasata ja nende loovust ergutada. Mis veelgi parem – kõik kleepsud on taaskasutatavad! See tähendab, et teie laps saab oma lemmikmänge mängida ja ülesandeid lahendada ikka ja jälle, süvendades oma teadmisi ja oskusi iga kord.

"Armsad Kiisud" on suurepärane vahend, et aidata lastel arendada peenmotoorikat ja probleemilahendamise oskusi, samal ajal kui nad õpivad tundma erinevaid kassitõuge ja nende omadusi. See on lõbus ja hariv kogemus, mis ootab avastamist otse teie kodu mugavusest.

Nii et kui otsite viisi, kuidas teie lapsi loovalt ja harivalt lõbustada, on "Mängi ja Õpi. Armsad Kiisud" ideaalne valik. Haara kinni võimalusest pakkuda oma lapsele rõõmsaid hetki koos nende nurruvate sõpradega!