MÄNGIDES MA ÕPIN 4+

MÄNGIDES MA ÕPIN 4+

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta õppimine oma väikese jaoks nauditavaks tegevuseks? "Mängides ma õpin 4+" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. See teos on loodud selleks, et pakkuda teie lapsele mängulist ja kaasahaaravat õppekogemust. Raamatu lehekülgedel ootavad teie last mitmekesised ja lõbusad ülesanded, mis on kujundatud nii, et need ärgitavad mõtlemist ja probleemide lahendamist, pakkudes samal ajal ka rõõmu ja meelelahutust.

Raamatu autor on loonud iga tegevuse juurde kaasakiskuva pildi, mis mitte ainult ei rikasta lapse visuaalset kogemust, vaid on ka abiks mõistmaks, milliseid oskusi ja teadmisi on konkreetse ülesande lahendamiseks vaja. See visuaalne element aitab lapsel paremini mõista ja seostada õpitu praktilise rakendamisega.

"Mängides ma õpin 4+" on suurepärane vahend, mis toetab lapse arengut ja uudishimu, aidates tal avastada õppimise rõõmu läbi mängu. Raamatu ülesanded on kohandatud just nelja-aastastele ja vanematele lastele, kes on valmis oma teadmisi ja oskusi proovile panema ning laiendama.

Kui soovid, et sinu laps arendaks oma loovust, analüüsivõimet ja kriitilist mõtlemist, siis on see raamat suurepärane valik. Lase oma lapsel sukelduda "Mängides ma õpin 4+" maailma ja avastada, kui põnev ja rikastav võib õppimine olla!