MÄNGIME PEITUST, LISELOTTE

MÄNGIME PEITUST, LISELOTTE

Autor: Alexander Steffensmeier

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis põnevaks peitusemänguks koos armastatud mustvalgekirju lehma ja tema sõpradega? "Mängime peitust, Liselotte" on Alexander Steffensmeieri loodud lõbus ja kaasahaarav lasteraamat, mis viib sind taluelu südamesse, kus peitusemäng on täies hoos.

Liselotte, see vahva lehm, on peitusemängu meister ja kutsub sindki osalema. Taluloomad on peidus ja sinu ülesandeks on nad üles leida. Kas kits on end sättinud kanala varjule? Või on koer leidnud geniaalse peidukoha? Ja kuhu on küll kadunud kanad? Isegi perenaine on kusagile peitu pugenud!

See raamat ei ole ainult lõbus lugemine, vaid ka interaktiivne seiklus tänu vahvatele klappidele, mida saad liigutada, et leida peidus olevaid tegelasi. Trükitähtedega tekst muudab raamatu sobivaks ka algajatele lugejatele, aidates neil harjutada lugemist ja tutvustades neile samal ajal taluelu toredaid tegelasi.

Kui otsid oma lapsele põnevat ja harivat lugemiselamust, siis "Mängime peitust, Liselotte" on suurepärane valik. See raamat ei paku mitte ainult rõõmu ja naeru, vaid arendab ka lapse peenmotoorikat ja tähelepanuvõimet. Avasta koos Liselottega, kuhu kõik on peitu pugenud, ja naudi iga lehekülje üllatusi!

Ära lase sellel vahval peitusemängul endast mööda minna – haara kinni võimalusest ja sukeldu koos Liselottega taluelu seiklustesse!