MÄNGU- JA ÕPPERING. METSAS

MÄNGU- JA ÕPPERING. METSAS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma pisipõnni mänguliselt arendada? "Mängu- ja õpperind. Metsas" on raamat, mis võlub teid oma mitmekülgsete ja haaravate tegevustega. See on justkui aarete kirst, täis erinevaid ülesandeid, mis on mõeldud just väikelastele. Teie laps saab sukelduda värviküllasesse maailma, kus ootavad ees erinevused, mida leida, pusled, mida kokku panna, pildid, mida värvida, sõnad, mida kirjutada, ja numbrid, mida kokku lugeda.

See raamat ei ole lihtsalt ajaviide – see on teie lapse arengu toetaja. Tähelepanuvõime, loogiline mõtlemine ja peenmotoorika on vaid mõned oskused, mida "Mängu- ja õpperind. Metsas" aitab arendada. Illustratsioonid on selgepiirilised ja rõõmsavärvilised, mis köidavad lapse tähelepanu ja toetavad tema visuaalset tajumist.

Võtke aega, et veeta koos lapsega kvaliteetaega, uurides ja avastades raamatu pakutavaid tegevusi. See on suurepärane võimalus ühendada õppimine ja mäng, mis on laste arengu seisukohalt hindamatu. "Mängu- ja õpperind. Metsas" on teie lapsele tõeliselt rikastav kogemus, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki mitmeks tunniks.