MÄNGU- JA ÕPPERING. TALUS

MÄNGU- JA ÕPPERING. TALUS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma väikesele uudishimulikule sõbrale põnevat ja harivat tegevust pakkuda? "Mängu- ja õpperind. Talus" on raamat, mis võib olla just see, mida vajad. See raamat on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, et pakkuda neile rõõmu ja samal ajal arendada nende oskusi.

Raamatu lehekülgedelt leiad mitmekesise valiku ülesandeid, mis on mõeldud laste meelelahutuseks ja õpetamiseks. Need ülesanded on kujundatud nii, et need haaraksid laste tähelepanu ja paneksid nad proovile erinevates valdkondades, nagu näiteks erinevuste otsimine, puslede kokkupanemine, värvimine, kirjutamine ja arvutamine. Need tegevused ei paku mitte ainult lõbu, vaid aitavad kaasa ka laste tähelepanuvõime, matemaatilise mõtlemise ja käeliste oskuste arengule.

Iga ülesanne on illustreeritud erksavärviliste ja lõbusate piltidega, mis on kindlasti silmapaistvad ja meeldivad lastele. Need illustratsioonid ei ole mitte ainult kaunid vaadata, vaid aitavad ka kaasa laste visuaalse taju arengule.

"Mängu- ja õpperind. Talus" on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal õppida läbi mängu ja loovuse. See raamat on ideaalne kaaslane pikaks ajaks, pakkudes mitmekülgset ja harivat meelelahutust, mis on sama lõbus kui ka kasulik.

Kui soovid, et sinu laps arendaks oma oskusi mängulisel ja kaasahaaraval moel, siis see raamat on kindlasti väärt lisamist teie kodusele raamaturiiulile. Avasta koos lapsega taluelu võlud ja õppige mängides!