MÄNGUASJAD. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

MÄNGUASJAD. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma pisikesele pere liikmele meeldivat ja arendavat tegevust pakkuda? "Mänguasjad. Minu esimene värvivihik" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et äratada neis huvi värvide ja kujundite maailma vastu.

Raamatu lehekülgedel on kujutatud mitmesuguseid mänguasju, mis on kujundatud just selliselt, et haarata lapse tähelepanu ja ärgitada neid haarava tegevuse kaudu õppima. Värvimine on suurepärane viis peenmotoorika arendamiseks ning see raamat pakub selleks ideaalseid võimalusi.

Lisaks värvimisele on "Mänguasjad. Minu esimene värvivihik" suurepärane abivahend ka lugemisoskuse arendamisel. Iga mänguasja juures on selle nimi, mis võimaldab lapsel harjutada tähtede tundmist ja sõnade kokku lugemist. See on suurepärane võimalus ühendada mäng ja õppimine, pakkudes lapsele rõõmu ja eduelamusi.

Raamatu autor on pannud suurt rõhku sellele, et värvivihik oleks lapsele kättesaadav ja arusaadav, luues sellega turvalise ja toetava õpikeskkonna. Võtke aega, et istuda koos lapsega maha ja avastada koos värvide rõõmu. "Mänguasjad. Minu esimene värvivihik" ootab teid, et pakkuda teie lapsele lõbusat ja harivat kogemust.