MÄNGUASJAD. VÄRVIVIHIK KLEEPSUDEGA

MÄNGUASJAD. VÄRVIVIHIK KLEEPSUDEGA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.67€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta värvikirevat mänguasjade maailma ja lase oma loovusel lennata! "Mänguasjad. Värvivihik kleebustega" on põnev tegevusraamat, mis kutsub sind üles leidma õigeid kleebse ning andma elu mustvalgetele piltidele oma lemmikvärvides. See on suurepärane võimalus õppida tundma erinevaid mänguasju, arendada peenmotoorikat ja värvi tajumist.

Kuid ole ettevaatlik – see raamat pole mõeldud päris pisikestele. Kui oled alla kolme aasta vana, siis palu suurematel sõpradel või vanematel aidata, sest väikesed kleebused võivad olla ohtlikud. Lämbumisoht on midagi, mida me tõsiselt võtame, seega hoia raamat väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Kui oled piisavalt suur, et kleebuseid ohutult kasutada, siis ootab sind ees tõeline seiklus. Võid avastada mänguasju, millest sa varem ei teadnudki, ning luua oma fantaasiarikkaid stseene. See raamat ei paku mitte ainult lõbusat ajaviidet, vaid aitab sul ka õppida ja areneda.

Kas oled valmis sukelduma värvide ja mänguasjade maagilisse maailma? Haara oma värvilised pliiatsid ja kleebused ning asu teele avastamisrõõmu poole!