MÄRGUANNE KÕRGEMALT

MÄRGUANNE KÕRGEMALT

Autor: Lora Davids

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.76€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et armastus võib olla sama jõuline ja ettearvamatu kui saatus ise? "Märguanne Kõrgemalt" on Lora Davidsi südantsoojendav romaan, mis viib lugeja väiksesse Inglismaa kuurortlinna, kus kaks noort südant leiavad oma teed tagasi teineteise juurde pärast viieaastast lahusolekut.

Kunagi olid nad lahutamatud – kunstniku poeg, kelle looming puudutas paljude südameid, ja kõrtsilauljanna tütar, kelle hääl oli sama kaunis kui tema hing. Kuid elu ja vanemate surve sundisid neid valusa otsuse ette – nad pidid minema lahku. Aastaid kandsid nad endas sügavat igatsust, mida aeg ei suutnud leevendada.

Kui saatus neid taas kokku viib, on see nagu märguanne kõrgemalt, et tõeline armastus ei tunne takistusi. See lugu on tunnistus sellest, kuidas tõeline tunne võib vastu pidada isegi kõige raskemates oludes ja kuidas aeg võib armastust kas kustutada või hoopis lõkkele puhuda.

Lora Davidsi "Märguanne Kõrgemalt" on lugu, mis paneb mõtlema armastuse jõu ja saatuslikkuse üle. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja kutsub teid kaasa elama kahe armastava südame teekonnale, mis on täis valu, igatsust ja lõpuks ka lunastust. Kas olete valmis avastama, kuidas tõeline armastus leiab oma tee läbi aja ja katsumuste?