MARSS MAGAMA! 

MARSS MAGAMA! 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saada väikseid tegelasi õhtul voodisse ilma suurema vaevata? "Marss magama!" on armas raamat, mis räägib loo ühest pisikesest karupojast, kelle jaoks uinumine on suurem ettevõtmine kui lihtsalt padjale pea asetamine.

Kui Sinu väike põnn vajab magamaminekuks veidi lisamotivatsiooni, võib see raamat olla just see, mida otsid. Väike mõmm on täpselt samasuguses olukorras – uneaeg on käes, kuid ta leiab, et on palju põnevamaid tegevusi kui unemaa külastamine. Raamatu lehekülgedel saad Sa koos temaga avastada kõikvõimalikke peidukohti, kuhu ta oma une eest põgeneb. See on mänguline seiklus, mis kutsub Sinu last kaasa lööma ja aitab tal mõista, et magamaminek võib olla sama põnev kui peitusemäng.

Raamatu autor on loonud sooja ja südamliku loo, mis toob esile lapsemeelsuse ja fantaasia tähtsuse. See on ideaalne lugemine just enne uinumist, et tuua päeva lõppu rõõmsaid noote ja valmistada väikeseid lugejaid ette magusateks unenägudeks.

Lase end kaasa haarata sellest lõbusast loost, mis aitab Sinu lapsel mänguliselt ja rõõmsalt päevale joone alla tõmmata. "Marss magama!" on raamat, mis võib muutuda teie õhtuseks lemmikuks, tuues naeratusi ja uneliiva teie kodu väikestele silmadele.