MARVEL. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

MARVEL. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis kohtuma oma lemmik Marveli kangelastega uuel ja põneval moel? "Marvel. Värvimisraamat kleebustega", mille on välja andnud Disney, kutsub sind avastama oma loovust ja andma elu koomiksimaailma suurimatele ikoonidele. Haara kätte oma värvilised pliiatsid ja lase fantaasial lennata, muutes mustvalged joonistused värviküllaseks kunstiteoseks.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on varustatud kleebustega, mis lisavad värvimiselustamisele veel ühe kihi lõbu. Kujutle, kuidas Sinu lemmiktegelased, nagu Iron Man, Thor, Spider-Man ja paljud teised, ärkavad ellu just Sinu käe all. See on suurepärane võimalus kombineerida oma armastust Marveli universumi vastu kunstilise eneseväljendusega.

"Marvel. Värvimisraamat kleebustega" on ideaalne kingitus nii noortele kui ka vanadele Marveli fännidele. See on suurepärane viis lõõgastumiseks ja stressi maandamiseks, pakkudes rahulikku tegevust, mis aitab arendada peenmotoorikat ja värvitaju.

Kas oled valmis oma lemmikkangelaste maailma värvidega täitma? Võta hetk iseendale, lase oma loovus valla ja naudi iga hetke, kui lood oma isiklikku Marveli meistriteost.