MATAMÕISTATUSED. SÕNAMÄNGUD, LIITMINE JA LAHUTAMINE

MATAMÕISTATUSED. SÕNAMÄNGUD, LIITMINE JA LAHUTAMINE

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas muuta matemaatika õppimine põnevaks seikluseks? "Matamõistatused: Sõnamängud, liitmine ja lahutamine" on töövihik, mis on loodud just sinu lapsele, et muuta numbrid ja arvutused haaravaks mänguks. See raamat on suurepärane vahend algkoolieas lastele, kes astuvad esimesi samme matemaatika maailmas.

Raamat pakub hulgaliselt tegevusi, mis on kujundatud selleks, et äratada huvi numbrite vastu ja õpetada neid tundma läbi mängu. Töövihikus on mitmesuguseid ülesandeid alates sõnamängudest kuni liitmise ja lahutamiseni, mis on esitatud lõbusal ja kaasahaaraval viisil. See ei ole lihtsalt harjutuste kogumik – see on teekond, kus iga lehekülg kutsub esile uudishimu ja pakub rõõmu õppimisest.

Autor on pannud suurt rõhku sellele, et matemaatika oleks arusaadav ja ligipääsetav igale lapsele. Töövihiku ülesanded on loogiliselt üles ehitatud, aidates kaasa loogilise mõtlemise arengule ja probleemide lahendamise oskusele. See on justkui mäng, mis viib lapse järk-järgult keerukamate mõistatusteni, andes talle enesekindlust ja rõõmu iga väikese saavutuse üle.

"Matamõistatused" on suurepärane kaaslane kodus õppimiseks või koolitundide lõbusamaks muutmiseks. See on töövihik, mis ei pane last tundma, et matemaatika on koormav kohustus, vaid pigem põnev väljakutse, mis ootab avastamist.

Kui soovid oma lapsele pakkuda toetavat ja mängulist lähenemist matemaatika õppimisele, siis "Matamõistatused: Sõnamängud, liitmine ja lahutamine" on ideaalne valik. Võta see samm ja avasta koos lapsega matemaatika imeline maailm!