MATEMAATIKA 3-5A. NUTIKAS MUDILANE

MATEMAATIKA 3-5A. NUTIKAS MUDILANE

Autor: Inga Ojakäär

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas tutvustada oma mudilasele matemaatika imelist maailma? "Nutikas Mudilane" on Inga Ojakääru loodud töövihik, mis on suunatud just 3-5-aastastele lastele, et aidata neil mänguliselt ja kaasahaaravalt matemaatilisi mõisteid mõista ja omandada.

See interaktiivne vihik juhatab teie väikese õppuri läbi põnevate tegevuste, mis keskenduvad sellistele fundamentaalsetele mõistetele nagu suurus (suur ja väike), kogus (üks ja mitu), paarid ning hulgad. Läbi praktiliste harjutuste õpib teie laps tundma esemete suuruse erinevusi, eristama üksikuid objekte ja mitmuse mõistet, looma esemepaare ja gruppe nende omaduste põhjal ning loendama esemeid kuni viieni.

Töövihik on loodud selliselt, et see toetaks teie lapse arengut, pakkudes talle võimalust õppida läbi mängu ja loovuse. Perforeeritud lehtede disain võimaldab teil kasutada lehti eraldi töölehtedena, mida on mugav kaasa võtta või hiljem lapse õpimappi koguda.

"Inga Ojakääru "Nutikas Mudilane" on suurepärane abivahend nii kodus õppimiseks kui ka lasteaias kasutamiseks, pakkudes täiskasvanute juhendamisel struktureeritud ja lõbusat viisi matemaatika-alaste oskuste arendamiseks. Avastage koos lapsega numbreid ja loogikat ning pange alus tugevale matemaatilisele tulevikule.