MATEMAATIKA HARJUTUSVIHIK 6. KL

MATEMAATIKA HARJUTUSVIHIK 6. KL

Autor: Kärt Matiisen

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Põhikooli õpikud ja töövihikud
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.43€
Osta
Kui otsid vahendeid, et muuta oma kuues klassi matemaatikaõpe veelgi põnevamaks ja tõhusamaks, siis Kärt Matiiseni koostatud "Matemaatika harjutusvihik 6. kl" võib olla just see, mida vajad. See harjutusvihik on loodud järgima V klassi matemaatikaõppe materjale, pakkudes sulle rohkelt võimalusi õpitava kinnistamiseks.

Harjutusvihik on suurepärane kaaslane nii klassiruumis kui ka kodus õppimisel. See sisaldab hulgaliselt ülesandeid, mis on kavandatud nii, et need ei nõua sinult üksnes numbritega jongleerimist. Siin on vaja ka nutikust ja originaalset mõtlemist, et lahendusteni jõuda. See tähendab, et lisaks matemaatilistele oskustele arendad ka oma loovust ja probleemilahendusvõimet.

Kärt Matiisen on oma ala asjatundja, kes on pühendunud õppematerjalide loomisele, mis toetavad õpilaste arengut ja aitavad neil matemaatika maailmas kindlamalt orienteeruda. Tema harjutusvihik on suurepärane ressurss, mis aitab sul matemaatikaõppele läheneda värskel ja kaasahaaraval viisil. Kasuta seda töövihikut, et oma matemaatikaoskusi proovile panna ja uuele tasemele viia!