MATEMAATIKA. LÕBUS JA LIHTNE 2.ASTE

MATEMAATIKA. LÕBUS JA LIHTNE 2.ASTE

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas soovite, et teie laps arendaks oma matemaatilisi oskusi mänguliselt ja kaasahaaravalt? "Matemaatika. Lõbus ja lihtne 2.aste" on just see raamat, mis muudab õppimise nauditavaks ja efektiivseks.

See raamat on loodud selleks, et tutvustada lastele matemaatika põhitõdesid viisil, mis on nii hariv kui ka lõbus. Läbi värvikate ülesannete ja tegevuste õpib teie laps tundma numbreid kuuest kümneni, avastab geomeetria põhikujundeid ning õpib ära tundma parema ja vasaku suuna. Lisaks sellele on raamatus tegevusi, mis aitavad lapsel mõista kaalumise põhimõtteid ja kella lugemist.

Raamatu eripäraks on piltidega illustreeritud näidislahendused, mis aitavad lapsel mõista ülesannete lahendamise protsessi. See visuaalne tugi teeb õppimise selgemaks ja toetab lapse iseseisvat mõtlemist.

Lisaks on raamatu tagakaane siseküljel eriline koht, kus saab harjutada kirjutamist kustutatava markeriga. See on suurepärane võimalus harjutada numbrite ja kujundite joonistamist, ilma et peaks muretsema vigade pärast – need saab lihtsalt ära kustutada ja uuesti proovida.

"Matemaatika. Lõbus ja lihtne 2.aste" on suurepärane vahend, et äratada teie lapses huvi numbrite ja loogilise mõtlemise vastu. See raamat ei ole mitte ainult õpetlik, vaid ka lõbus kaaslane teie lapse arenguteel. Avastage koos matemaatika maailma ja naudige iga õppimise hetke!