Matemaatika minu ümber

Matemaatika minu ümber

Autor: Dr Shini Somara,Catherine Coe

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas matemaatika meie igapäevaelus rolli mängib? Raamatus "Matemaatika minu ümber" viib autor Dr. Shini Somara meid koos peategelase Alisaga põnevale seiklusele, kus numbrid ja arvutused ei ole lihtsalt koolitunnis õpitud teooriad, vaid osa meie igapäevaelust.

Alisa, kes on alati olnud uudishimulik ja seiklushimuline tüdruk, otsustab koos oma nõoga matkama minna. See pole aga tavaline matk – see on reis läbi matemaatika imelise maailma. Alates raha lugemisest poes kuni rongisõidu planeerimiseni, avastab Alisa, et matemaatika on kõikjal. Ta ei piirdu ainult ülesannete lahendamisega, vaid kuuleb ka lugusid andekatest matemaatikutest, kes on aja jooksul aidanud meil maailma paremini mõista.

Raamat "Matemaatika minu ümber" on kaunilt illustreeritud ja kirjutatud nii, et see köidab noori lugejaid, julgustades neid avastama matemaatika praktilist ja loovat poolt. Lugejana tunned, kuidas matemaatika ei ole pelgalt numbrite rida, vaid vahend, mis aitab lahendada igapäevaelu probleeme ja mõista universumi toimimist.

Dr. Shini Somara, kellel on doktorikraad vedelikumehaanikas, on suutnud keerulised kontseptsioonid muuta mõistetavaks ja lõbusaks, et iga noor lugeja võiks tunda inspiratsiooni ja põnevust matemaatika õppimisel. Raamat "Matemaatika minu ümber" ei ole lihtsalt lasteraamat, see on teejuht, mis näitab, kuidas matemaatika on osa meie igapäevastest tegevustest ja kuidas see võib meid viia suurte avastusteni nii maal kui ka tähistaeva all.

Kui Alisa seikluslik matkapäev lõpeb, võib ka sina leida end mõttelt, et soovid olla sama nutikas matemaatik kui tema. See raamat on suurepärane valik igale noorele inimesele, kes soovib maailma näha läbi matemaatika prisma ja avastada, kuidas numbrid võivad meie elu rikastada.