Matemaatika õpetamine ja õppimine

Matemaatika õpetamine ja õppimine

Kirjastus: SHALOM TÜ

Kategooria: Õpetaja ja pedagoogika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.50€
Osta
Kui otsid põhjalikku juhendit matemaatika õpetamise ja õppimise kohta, siis "Matemaatika õpetamine ja õppimine" on just see raamat, mida vajad. See teos pakub väärtuslikku ülevaadet, kuidas saavutada parimaid tulemusi, arvestades aju loomulikku toimimist.

Raamat keskendub sellele, kuidas õpetada matemaatikat viisil, mis on kooskõlas ajuteaduse uusimate avastustega. Sa saad teada, millised meetodid ja strateegiad aitavad õpilastel paremini mõista ja omandada matemaatilisi kontseptsioone. Lisaks annab raamat praktilisi nõuandeid, kuidas motiveerida õpilasi ja muuta matemaatika õppimine nauditavaks.

Kui oled õpetaja, õpilane või lapsevanem, kes soovib süvendada oma arusaamist matemaatika õpetamisest, siis see raamat on hindamatu abivahend. See ei ole lihtsalt teoreetiline käsiraamat, vaid praktiline juhend, mis aitab sul rakendada teaduslikult tõestatud meetodeid oma igapäevases õpetamises.

Ära jäta kasutamata võimalust parandada oma õpetamisoskusi ja muuta matemaatika õppimine tõhusamaks ja nauditavamaks. "Matemaatika õpetamine ja õppimine" on sinu teejuht paremate tulemuste saavutamiseks.