MATEMAATIKA TR 4. KL. SÜGIS

MATEMAATIKA TR 4. KL. SÜGIS

Kirjastus: MAURUS KIRJASTUS

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.23€
Osta
Tere, matemaatikasõber! Kui otsid neljanda klassi õpilasele sobivat matemaatika tööraamatut, siis "Matemaatika TR 4. kl. Sügis" võib olla just see, mida vajad. See töövihik on osa kolmeosalisest sarjast, mis on jaotatud vastavalt õppeaasta kolmele perioodile: sügis, talv ja kevad. See lähenemine muudab iga vihiku käepärasemaks ja kergemini hallatavaks.

Raamatu on koostanud autor, kes on südamega lähenenud õppekava nõuetele, kuid samas pannud rõhku sellele, et matemaatika õppimine oleks seotud igapäevaeluga ja lõimitud teiste kooliainetega. Sinu eesmärk on arendada matemaatilist mõtlemist ja säilitada huvi selle olulise aine vastu, eks? Siis võid kindel olla, et see tööraamat on loodud just selliseid eesmärke silmas pidades.

Iga peatükk on hoolikalt struktureeritud, et mahutada ühe tunni materjal kahele leheküljele, muutes õppimise selgeks ja jälgitavaks. Lisaks on igal teemal kokkuvõttev kordamine, mis aitab kindlustada õpitu mõistmist ja meeldejätmist. Raamatu lõpus ootavad sind kodused ülesanded, mis aitavad kinnistada koolis õpitut.

Ja kui oled õpetaja, siis leiad veebitöökavast veelgi lisamaterjale ja ülesandeid, mis aitavad rikastada igapäevast õppetööd. "Matemaatika TR 4. kl. Sügis" on suurepärane vahend, et toetada matemaatikaõpet vastavalt Eesti riiklikule õppekavale, pakkudes samal ajal õpilastele kaasahaaravat ja mõistetavat õppeprotsessi. Kas pole mitte ideaalne kombinatsioon?