MATEMAATIKA VALEMID TASKUTEATMIK

Autor: Barbara Weber

Kirjastus: KOOLIBRI

2003 aasta

Rahva Raamat
4.35€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite usaldusväärset kaaslast matemaatika maailmas, mis aitaks teil kiiresti leida vajalikke valemeid ja definitsioone? "Matemaatika valemid taskuteatmik" autorilt Barbara Weber on just see, mida vajate. See praktiline käsiraamat on teie taskusõber, mis pakub lühidalt ja selgelt kõige olulisemaid matemaatika põhitõdesid.

Autor on suutnud keerulised matemaatilised kontseptsioonid muuta kättesaadavaks ja mõistetavaks, tuues esile kõige olulisemad punktid rasvase kirjaga, et te ei peaks kunagi kaduma minema valemite ja teoreemide meres. Olgu teil vaja meeldetuletust põhikooli matemaatika ülesannete lahendamiseks või kontrolltöödeks ettevalmistumiseks, see taskuteatmik on teie kiire abiline.

Raamatu lõpus olev sisunäitaja võimaldab teil leida otsitava teabe hetkega, ilma et peaksite lehitsema lehekülgede kaupa. Kuigi see teatmik ei asenda põhjalikke õpikuid, mis on täis harjutusi ja näiteid, on see suurepärane täiendus igale õppurile, kes soovib oma matemaatikaoskusi parandada.

Saksa keelest on teose tõlkinud Aksel Telgmaa ja oma professionaalse pilgu on üle lasknud Kalju Kallaste, tagades, et teave on täpne ja usaldusväärne. Kui matemaatika tundub vahel hirmutav, siis laske "Matemaatika valemid taskuteatmikul" muuta see arusaadavaks ja käepäraseks. See on teie isiklik matemaatika nõustaja, mis on alati valmis aitama.