MATEMAATIKA VÄRVIRAAMAT. KORRUTAMINE JA JAGAMINE 10 PIIRES

MATEMAATIKA VÄRVIRAAMAT. KORRUTAMINE JA JAGAMINE 10 PIIRES

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kui matemaatika ja kunstiline eneseväljendus on sinu kirg, siis "Matemaatika Värviraamat: Korrutamine ja Jagamine 10 piires" võib olla just see, mida otsid. See raamat pakub ainulaadset võimalust ühendada kaks maailma – numbrite maagia ja värvide küllus. Täida lehekülgi värvidega, samal ajal kinnistades oma teadmisi korrutamisest ja jagamisest läbi lõbusate ja kaasahaaravate ülesannete.

Raamatu ülesehitus on loodud selleks, et pakkuda sulle 24 võimalust muuta matemaatika õppimine nauditavaks tegevuseks. Iga lehekülg on justkui uus seiklus, kus matemaatilised tehted ja värvide maailm põimuvad, aidates sul mõista ja meelde jätta põhitõdesid, mis on vajalikud igapäevaelus.

Raamatu autor on loonud selle teose mõeldes just sulle – et pakkuda harivat meelelahutust, mis ei koorma, vaid hoopis ergutab mõistust. See on suurepärane viis, kuidas veeta aega, arendades samal ajal oma matemaatilisi oskusi ja loovust. Võta pliiatsid või vildikad ja asu teekonnale, kus iga õigesti lahendatud ülesanne viib sind sammukese lähemale järjekordsele meistriteosele oma isiklikus galeriis.