MATILDA MAAILM. VÄRVIRAAMAT

MATILDA MAAILM. VÄRVIRAAMAT

Autor: Bertha Vilms,Matilda Vilms

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas Eestimaa kaunis loodus sind kutsub? "Matilda maailm. Värviraamat" on justkui pilet seiklusele, mis viib sind läbi meie kodumaa metsade ja rannikute. See raamat on loodud nii väikestele kui ka suurtele Eesti looduse sõpradele, kes tahavad oma päeva veeta värvides ja loovust arendades.

Bertha ja Matilda Vilmsi koostöös sündinud värviraamat on täis armastust ja imetlust Eesti looduse vastu. Matilda on seiklushimuline seitsmeaastane tüdruk, kes eelistab igal võimalusel avastada metsa saladusi ja mere äärset ilu. Tema ema, Bertha, on tema suurimaks inspiratsiooniks ja koos veedavad nad tunde looduses, luues käepärastest looduslikest materjalidest tõelisi kunstiteoseid.

Raamatusse on koondatud hoolikalt valitud joonistused, mis kajastavad ema ja tütre ühiseid loomehetki. Need pildid ootavad, et sina neile elu sisse puhuksid oma värvide ja kujutlusvõimega. See on suurepärane võimalus lasta oma fantaasial lennata ja samal ajal õppida tundma Eesti looduse mitmekesisust.

Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos perega, sukeldudes "Matilda maailma" ja avastades värvimise rõõmu. Iga lehekülg pakub uut võimalust avastada ja austada meie ümber olevat loodust. Võta värvipliiatsid ja lase oma loovus valla – Matilda ja Bertha on loonud midagi, mis ootab sinu puudutust, et muutuda veelgi erilisemaks.