MATILDA MAAILM

MATILDA MAAILM

Autor: Bertha Vilms

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis avastama Eesti looduse võlu läbi ühe väikese tüdruku silmade? "Matilda maailm", kirjutatud Bertha Vilmsi poolt, on raamat, mis viib teid seiklusele koos seitsmeaastase Matildaga, kes armastab südamest Eesti loodust. Elades suved Läänemaal Noarootsis, on Matilda leidnud oma kirg metsade ja mere äärsete alade vastu, eelistades neid igapäevastele siseruumides pakutavatele tegevustele.

Matilda on käsitööhuviline, kes suudab iga juhusliku leiu muuta põnevaks meistriteoseks. Raamatu lehekülgedel võtab Matilda ema teid kaasa aastaaegadest läbi põimunud reisile, kus saate osa nii kevadisest ärkamisest, suvisest küllusest, sügisesest värvikirevusest kui ka talvisest vaikusest.

See raamat on palju enamat kui lihtsalt lugemine – see on kutse hoida elus oma sisemist last, mis muudab meid paremateks vanemateks ja inimesteks. Looduse rüpes unustate argimured ja leiate rõõmu lihtsatest asjadest. "Matilda maailm" on lugu sõprusest, loovusest ja ühendusest loodusega, mis pakub rõõmu ja inspiratsiooni nii noortele kui vanadele.

Kirjastaja Tiina Ristimets on öelnud, et Matilda ja tema ema loodud meistriteosed on tõeliselt lummanud. Raamatust leiate kauneid pilte ja ideid, mis toovad naeratuse näole ja rõõmu südamesse, näidates, kuidas lihtsatest looduslikest materjalidest saab luua imelisi asju.

Kui otsite viisi, kuidas veeta aega looduses koos lastega loominguliselt ja rõõmuga, siis "Matilda maailm" on teie jaoks ideaalne kaaslane. Avastage koos Matildaga Eesti looduse ilu ja laske oma fantaasial lennata!