Matk põrgusse

Matk põrgusse

Autor: Are Kalvo

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Varia
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas loodus ja inimesed Põhjamaades omavahel läbi saavad? Norra tuntud stand-up koomik Are Kalvø, kes on sündinud 1969. aastal, pakub Sulle oma raamatus "Matk põrgusse" vaimukat ja teravmeelset pilguheitu just sellele teemale. Are Kalvø, kes on veetnud veerand sajandit laval ja kirjutanud mitmeid raamatuid, alates usust ja poliitikast kuni jalgpalli ja ajaplaneerimiseni, astub nüüd sammu oma mugavustsoonist välja, et sukelduda teemasse, mis talle endalegi on veel avastamata maa – inimeste kirglik suhe loodusega.

"Matk põrgusse" ei ole lihtsalt raamat, see on avastusretk, mis võib Sind naerutada ja samas paneb mõtlema. Are Kalvø kasutab oma teravat huumorimeelt, et uurida, miks Põhjamaade inimesed tunnevad sellist vaimustust loodusest, mis võib olla samaaegselt nii kaunis kui ka karm. See on esimene kord, kui ta kirjutab teemal, millest ta ise veel täielikult aru ei saa, pakkudes lugejale kuratlikult naljakaid seiklusi ja teraseid tähelepanekuid.

Kui oled huvitatud Põhjamaade kultuurist, huumorist või lihtsalt tahad teada saada, mida üks koomik loodusest arvab, siis "Matk põrgusse" on raamat, mida Sa ei taha maha magada. Are Kalvø kutsub Sind kaasa naerma ja avastama, mida tähendab tõeline armastus looduse vastu – isegi kui see armastus viib Sind rännakule, mis võib tunduda põrgulikult keeruline.