Matkates läbi Eesti

Matkates läbi Eesti

Autor: Ülar Allas

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eesti reisijuhid ja kaardid
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas oled kunagi unistanud avastada Eesti looduse varjatud aardeid jalgsi, kogeda meie metsade, rannikute ja soode ilu sügavuti? Ülar Allas, tuntud bioloogiadoktor ja armastatud autor, kes on varemgi meid oma teostega rännakutele kaasa võtnud, kutsub sind nüüd avastama Eesti matkaradade võlu läbi oma uusima teose "Matkates läbi Eesti".

Eesti matkaradade võrgustik on kasvanud ja arenenud, pakkudes nüüd kolme erinevat pikka rada, mis viivad sind läbi riigi kauneimate maastike. Raamat "Matkates läbi Eesti" on justkui teejuht, mis aitab sul valida parimad palad neist radadest, et saaksid oma matkakogemuse maksimaalselt rikastada. Autor on välja valinud ja kirjeldanud neid radade lõike, mis tema arvates väärivad erilist tähelepanu – igaüks neist on 10 kuni 20 kilomeetri pikkune ja hõlmab põnevaid peatuspaiku, lõkkekohad kaasa arvatud.

Ülar Allas, kes on pälvinud tunnustust oma populaarteaduslike artiklite eest ja on kirjutanud selliseid teoseid nagu "Seitsme imega ümber maailma" ja "Eestimaa imed", jagab oma teadmisi ja kogemusi, et muuta sinu matk veelgi nauditavamaks. Tema kirjutatud raamatud, sealhulgas "Eesti looduse rekordid" ning "Eestimaa 50 parimat matkarada" ja selle järge "Eestimaa 50 parimat matkarada 2. Maakondade pärlid", on aidanud paljudel lugejatel mõista ja armastada Eesti loodust veelgi sügavamalt.

"Matkates läbi Eesti" ei ole lihtsalt reisijuht – see on kutse seiklusele, mis viib sind läbi Eesti looduse südame, avades uksi paikadesse, mida võib-olla polekski avastanud. Kui armastad matkamist ja soovid tutvuda Eesti loodusega läbi kogenud ränduri silmade, on see raamat just sinule. Võta Ülar Allase kogemused ja teadmised kaaslaseks ning lase oma seiklushimul lennata!