MAX JA METSIK SEITSE. TONDIMEMM

MAX JA METSIK SEITSE. TONDIMEMM

Autor: Lisa-Marie Dickreiter,Winfried Oelsner

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma ühe erakordse detektiiviloo sügavustesse? "Max ja Metsik Seitse. Tondimemm" on Lisa-Marie Dickreiteri ja Winfried Oelsneri sulest pärit põnev raamat, mis viib sind üheksa-aastase Maxi ja tema ebatavaliste sõprade – Vera, Horsti ja Kiliani – seiklustesse.

Elu Geroldsecki linnuse eakatekodus on kõike muud kui igav, eriti kui sul on sõbraks kolm vahvat vanurit lauast number 7. Max, kes unistab saada meisterdetektiiviks, leiab end keset põnevust ja salapära, mis on kõike muud kui tavaline. Võistlus jalgpalliväljakul oma vanavaenlase Ole vastu on juba iseenesest väljakutse, kuid Max ja tema sõprade ees seisab veelgi suurem mõistatus: linnuses liigub ringi kõhedust tekitav tondimemm. Kas tegemist võib olla päris kummitusega või on keegi selle taga oma salakavalaid plaane haudumas?

Max ja Metsik Seitse ei jäta kivi kivi peale, et tõde päevavalgele tuua. See raamat on järg sarja "Max ja Metsik Seitse" esimesele osale, "Max ja Metsik Seitse. Must Äss", ja toob lugejateni veelgi rohkem põnevust ja kriminaalseid mõistatusi.

Sukeldu koos Maxi ja tema sõpradega seiklustesse, mis panevad su südame kiiremini põksuma ja mõistuse teravalt tööle. Avasta, kas Max ja tema meeskond suudavad lahendada tondimemme saladuse, enne kui on liiga hilja. "Max ja Metsik Seitse. Tondimemm" on raamat, mis ei lase sul enne viimast lehekülge rahulikult magada. Kas oled valmis detektiivimütsi pähe tõmbama?