Meedium

Meedium

Autor: Olivia Mind

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Fantaasia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.15€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla teie sisemise mina tõeline eesmärk? Olivia Mindi debüütromaan "Meedium" sukeldub sügavale inimese teadvuse, taassünni, sensitiivsete võimete ja varjatud mineviku saladuste maailma.

Natali, raamatu keskne tegelane, on naine, kelle elu on kõike muud kui tavaline. Kui ta ühineb teadusliku uurimisprojektiga katsealuse rollis, avastab ta, et reaalsus on palju keerulisem ja salapärasem, kui ta kunagi ette kujutanud oli. Tema teekond viib kokku erinevate värvikate tegelastega – alates teadlasest ja politseinikust kuni meediumiteni, kes kõik mängivad oma rolli selle põneva loo lahtirullumisel.

Olivia Mind on kirjanik, kes on oma teadmisi ja kogemusi ammutanud mitmekülgsetest allikatest. Ta on saanud õpetusi Tiibeti budistlikelt õpetajatelt, veetnud aega Himaalaja mägede kloostrites ja õppinud taiji'd hiina meistri juhendamisel. Lisaks on ta haridustee viinud teda Stockholmi ja Tallinna ülikoolidesse, kus ta on süvenenud idamaiste filosoofiate uurimisse, sealhulgas kirjutanud lõputöö Laozi "Daodejing'i" tõlkevõrdlusest.

"Meedium" ei ole lihtsalt romaan, see on teekond iseenda avastamise radadel, mis kutsub lugejat küsima: millised on tõelised võimed, mis peituvad meie meele sügavustes? Kui oled valmis avama oma meelt ja südant, võib "Meedium" pakkuda sulle just seda vaimset seiklust, mida otsid.