Meenutused

Meenutused

Autor: Sinéad O’connor

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Muusika
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
"Meenutused" on Sinéad O’Connori avameelne autobiograafia, mis viib lugeja sügavale tema elu keerdkäikudesse ja annab võimaluse mõista, kuidas elu täis väljakutseid on kujundanud selle julge ja kompromissitu artisti. O’Connor, kelle nooruslik välimus ja julge peavalik jäid meelde paljudele, sai maailmakuulsaks juba noorelt, kui tema hingestatud tõlgendus Prince'i loost "Nothing Compares 2 U" vallutas edetabelid.

Kuid Sinéad ei püsinud ainult muusika tipus – ta oli tuntud ka oma vastuoluliste tegude poolest, nagu näiteks see, kui ta otse-eetris katki rebis paavst Johannes Paulus II foto, põhjustades sellega ülemaailmse skandaali. See episood on vaid üks paljudest, mis illustreerib tema valmidust seista oma tõekspidamiste eest, isegi kui see tähendas konflikti terve maailmaga.

Oma elulooraamatus "Meenutused" jagab Sinéad O’Connor sinuga oma loo – alates lapsepõlvest katkises peres kuni tähelennuni Dublini muusikamaailmas. Ta ei hoia tagasi detaile, olgu need siis seotud armastuse, seksuaalsuse, narkootikumide või rock'n'rolliga, samuti ei jäta ta mainimata emadusest saadud rõõme ja vaimsete teekondade keerdkäike. Kõige selle keskmes on aga tema põletav kirg muusika vastu, mis on olnud tema elu alustala ja päästerõngas.

Kui sa oled huvitatud tõelisest ja sügavast pilguheitest ühe 20. sajandi lõpu ja 21. sajandi alguse mõjukaima naisartisti ellu, siis "Meenutused" on raamat, mis peaks kindlasti sinu lugemisnimekirjas olema. Sinéad O’Connor ei ole lihtsalt laulja – ta on võitleja, kes on läbi elanud tormid ja jutustab nüüd oma loo, et sina saaksid õppida, imetleda ja mõista.