Mees ja tema maja

Mees ja tema maja

Autor: Ülle Tõnumaa

Kirjastus: JUTULIND KIRJASTUS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.79€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist oma väikesele raamatusõbrale? Ülle Tõnumaa teos "Mees ja tema maja" viib sind ja sinu last koos peategelasega seiklusele, kus üks mees otsustab oma armastatud kodu uuele elule aidata. See südamlik lugu räägib mehest, kes ehk pole kõige käepärasem tööriistadega, kuid kellel on suur soov oma maja eest hoolitseda. Otsingud õige remondimehe leidmiseks viivad aga ootamatutele radadele, ja mis juhtub edasi, on lugu, mida iga laps naudib avastada.

Raamat on loomulik jätk Ülle Tõnumaa varasemale teosele "Mees ja tema auto", pakkudes samasugust soojust ja õpetlikkust. Jaanus Sakkise elavate illustratsioonidega raamat on trükitud suurtes tähtedes, mis teeb sellest ideaalse valiku algajale lugejale. Lapsevanemana võid nautida hetki, kui näed oma lapse silmade sära, kui ta ise sõnu kokku veerib ja loo tegelastega kaasa elab.

Avasta "Mees ja tema maja" – raamat, mis ei ole ainult lõbus ja hariv, vaid ka visuaalselt kaasahaarav, täis värve ja elu, mis kindlasti rikastab sinu lapse lugemiskogemust.