MEHINE MAAILM. JOONISTAME RUUTUDE ABIL

MEHINE MAAILM. JOONISTAME RUUTUDE ABIL

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse peenmotoorikat ja loomingulist mõtlemist arendada? "Mehine maailm. Joonistame ruutude abil" on raamat, mis pakub just seda – võimalust avastada joonistamise maailma läbi lihtsate ruutude, mis juhivad väikese kunstniku käe esimeste kunstiteoste loomisel.

Autor on kokku pannud põneva kogumiku, mis on suunatud eelkõige eelkooliealistele lastele. See raamat ei ole ainult lõbus ajaviide, vaid ka väärtuslik abivahend, mis toetab lapse arengut. Joonistamine ruutude abil aitab parandada käe ja silma koostööd, mis on oluline oskus mitte ainult kirjutamise õppimisel, vaid ka igapäevaelus.

Raamatusse on valitud teemad, mis kõnetavad eriti poisse – superkangelased, tulnukad, robotid, mereröövlid ja palju muud põnevat. Iga teema juurde kuuluvad selged ja lihtsad juhised, mis aitavad lapsel samm-sammult oma joonistusoskusi arendada. Läbi mängulise tegevuse õpib laps tundma ka erinevaid kujundeid ja ruumilist mõtlemist, mis on matemaatika alustalad.

Kui soovid pakkuda oma lapsele harivat ja samal ajal kaasahaaravat tegevust, siis "Mehine maailm. Joonistame ruutude abil" on suurepärane valik. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutus, vaid ka investeering lapse tulevikku, arendades oskusi, mis on kasulikud kogu eluks.