MEIE, BULLERBY LAPSED

MEIE, BULLERBY LAPSED

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas otsite midagi, mis viiks teid tagasi lihtsate rõõmude ja seikluste maailma? "Meie, Bullerby lapsed" on raamat, mis pakub just seda. See on lugu kuuest sõbrast Rootsi idüllilises külas, kus elu on täis mängu ja avastamisrõõmu. Astrid Lindgren, kes on maailmas tuntud eelkõige oma vankumatu fantaasiaga Pipi Pikksuka looja, on loonud Bullerby laste kaudu imelise peegelduse oma lapsepõlvest.

Raamat viib teid Bullerby külla, kus aeg justkui seisab. Liisa, Lasse, Bosse, Britta, Anna ja Olle on lapsed, kes jagavad oma igapäevaelu ja seiklusi kolmes talus: Lõunatalus, Vahetalus ja Põhjatalus. Nende päevad on täidetud mängude ja põnevate ettevõtmistega, mis on inspireeritud tõelisest lapsepõlve vabadusest ja fantaasiast.

Lindgreni kirjeldused on nii elavad, et võite tunda end justkui osana Bullerby pere seiklustest. Tema loodud tegelased on ehe näide sellest, kuidas lihtsad mängud ja loodus võivad pakkuda lõputut inspiratsiooni. Raamatud, mis on saanud inspiratsiooni kirjaniku enda õnnelikust lapsepõlvest Vimmerby külas, on tänaseks armastatud lugemismaterjal nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kui soovite oma lapsele või iseendale pakkuda võimalust sukelduda maailma, kus sõprus, loovus ja seiklus käivad käsikäes, siis "Meie, Bullerby lapsed" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis ei vanane kunagi ja toob soojust igasse südamesse.