MEIE EESTI TÖÖVIHIK

MEIE EESTI TÖÖVIHIK

Autor: Epp Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.70€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Avasta Eesti kultuuripärandit ja loodust läbi mängu ja loovuse! Epp Petrone loodud "Meie Eesti töövihik" on põnev teejuht noortele uudishimulikele meeltele, kes on vanuses 5 kuni 9 aastat. See töövihik viib sind rännakule läbi Eesti rahvapärimuste, looduslike imede ning ajaloo, pakkudes samal ajal lõbusaid ja õpetlikke tegevusi.

Kas oled kunagi mõelnud, miks meie koduse poti põhi on all, aga ilmakaartest rääkides asetame põhja üles? Või kuidas said eestlased omale perekonnanimed? "Meie Eesti töövihik" aitab sul ja su lapsel leida vastuseid neile küsimustele ning paljudele teistele. Saad teada, kuidas kõlas Kalevipoja õige nimi ja mis on väits või vigla. Lisaks avastad, millist tähendust kannab endas kaheksakand – sümbol, mis on sügavalt juurdunud Eesti kultuuris.

See töövihik on loodud jätkuna armastatud kleepsuraamatule "Meie Eesti", mis sündis koostöös Maxima poeketi ja Petrone Prindi kirjastusega. Töövihik pakub mitte ainult teadmisi, vaid ka väärtuslikku aega perega koos veeta, ühendades õppimise ja mängu.

Kui oled lapsevanem või õpetaja, kes otsib viise, kuidas tutvustada lastele Eesti kultuuri ja loodust, siis "Meie Eesti töövihik" on ideaalne valik. See on rohkem kui lihtsalt harjutustevihik – see on värav, mis avab ukse rikkaliku ja mitmekesise pärandi maailma, mis ootab avastamist.