Meie karvased naabrid. Karu

Meie karvased naabrid. Karu

Autor: Yves Doumont

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline on karu esimesed eluhetked või kuidas nad end talveks ette valmistavad? Võib-olla oled isegi uudishimulik, milline toit nende menüüsse kuulub või kui kiiresti suudab see suursugune loom läbi metsa liikuda? Yves Doumonti teos "Meie karvased naabrid. Karu" viib sind avastusretkele karude imelisse maailma.

Raamat, mis on rikastatud hingematvate fotodega, pakub sulle võimalust sukelduda sügavamale karude eluviisi saladustesse. Saad teada, kui palju kaalub karupoeg sündides ja kuidas karud end talveuneks valmistavad. Uuri, kas karud eelistavad oma toidulaual näha värskeid rohelisi taimi või hoopis magusaid marju, ja avasta, millise hämmastava kiirusega suudab see näiliselt kohmakas loom tegelikult liikuda.

Raamat sisaldab ka viit lõbusat valikvastustega testi, mis aitavad sul oma teadmisi proovile panna ja õpitut kinnistada. "Meie karvased naabrid. Karu" on ideaalne lugemine loodushuvilistele ja kõigile, kes soovivad mõista paremini meie metsade suurimaid asukaid.

Kui oled looduse ja metsaelanike vastu huvi tundev inimene, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. Avasta karude maailm ja rikasta oma teadmisi nende võimsate olendite kohta.